У Луцьку обрали «Волинську княжну 2019». ФОТО

26 Травня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

«Княжна Волині» – не фестиваль, а ціла феєрія краси! Цей захід, створений в 2013 році, оспівує жіночу красу, силу та ніжність.

«Цього разу ми розширили фестиваль, зробили його масштабнішим. У нас працюють аніматори, є середньовічні розваги для дітей від «Айна Бера Луцьк», також є маса смаколиків та загалом залучено більше учасників. Княжних цього року вісім, проте кожна з них до маленьких деталей придумала свій образ. У них це вийшло просто чудово. Людям подобається, вони сміються – тоді ми теж щасливі», – прокоментувала організаторка заходу Катерина Баран.Загалом, для людей було створено чимало атракцій. Центр зайнятості ознайомив всіх бажаючих з актуальними професіями та доступно пояснив майбутнім абітурієнтам про важливість вибору спеціальності. Кафедра міжнародних економічних відносин представила колекцію монет та надихала майбутніх студентів звернути увагу саме на цей факультет.


Найважливішою подією став конкурс «Княжна Волині 2019». Учасниці декламували власні вірші, співали, малювали та запрошували до танцю. Всі красуні страшенно нервували, але без причини: всі показали себе на найвищому рівні.

«Волинською княжною глядацьких симпатій» стала Муляр Марічка, титул «Другої віце-княжної Волині» отримала Гапенюк Богдана, а «Першою віце-княжною Волині» стала Зінчук Ірина. Перемогу та гордий титул «Волинська княжна» здобула Хамежук Світлана. Всі учасниці отримали приємні призи у вигляді сертифікатів для подорожі на море.
Модель агенції MZM та обличчя ПРАТ «Едельвіка» Олена Григоренко подякувала всім конкурсанткам за свято краси та грації та подарувала сертифікати на безкоштовне навчання у МЗМ «Скул» особливим учасницям: Богдані Гапенюк і Юлії Білалі.

«Таблоїд Волині» приєднується до привітань і бажає дівчатам успіхів!***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Коментарі

Читач

Тільки до чого на цьому тематичному фестивалі і у матеріалі Центр зайнятості і реклама кафедри, факультету??

Й

Прізвище переможниці Хамежук

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter