Успішно!

У Луцьку на Театральному майдані розмістили великодні артінсталяції. ФОТО

На Театральному майдані, що у центрі Луцька, презентували Великодні артінсталяції, які стали окрасою центральної частини Луцька

На Театральному майдані, що у центрі Луцька, презентували Великодні артінсталяції, які стали окрасою центральної частини Луцька.

Про це розповідають на сайті Луцької міської ради.

АРТінсталяція «… І РОЗКВІТНЕ УКРАЇНА!..» — в основі творчого задуму – «Дерево життя» з міцною кроною у вигляді карти України, як символ єдності, незламності та відродження і процвітання країни в майбутньому. Диво-птахи, що здіймаються в небо – пам’ять про тих, хто відійшов у вічність, захищаючи країну від ворога.

АРТінсталяція «ВЕЛИКДЕНЬ» Пасхальна композиція артоб’єктів, виконаних у жовто-блакитній кольоровій гамі із зображенням Державної символіки України. Декоровані в традиційному орнаменті рушники, як материнський оберіг для синів — Захисників України, духовний символ українського народу, рідного краю. Декоративні дерева символізують розквіт України.

АРТінсталяція «ВОСКРЕС ХРИСТОС – ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!» Основний елемент композиції – декоративні птахи, що символізують світле Воскресіння Христове, віщують настання весни, початок нового життя та є символом відновлення і розквіту України.

Колективна творча робота учнів та викладачів Луцька художня школа втілює мрії дітей та всіх українців про щасливе, мирне життя в квітучій Україні після Перемоги над ворогом. 

 

Додати новий коментар