У Луцьку хочуть відкрити школу дошлюбної підготовки

14 Квітня 2021

Під час засідання Луцької ради церков розглянули багато важливих питань, повідомляє сайт Луцької міської ради.

Одне з них — інституція сім’ї. Сьогодні у суспільстві відсоток розірвання шлюбу дуже високий. Багато молоді просто морально не готові до життя у сім’ї. Тож члени ради церков запропонували відкриття школи дошлюбної підготовки.

Для цього, на сьогоднішню раду запросили Олександра і Олену Юхимчуків, які організували не один захід сімейного спрямування на теренах міста та області. У них є ряд напрацювань та матеріалів.

Кожна з конфесій, представлених у раді церков, також має власні здобутки та дидактичні матеріали у напрямку підготовки до спільного сімейного життя. Вирішено разом напрацювати курс дошлюбної підготовки і проводити його як для молодих пар, які лише планують створити родину, так і для тих, хто уже у шлюбі.

Переконаний, що якщо вдасться запустити такий проєкт, то це допоможе не одній сім’ї жити щасливо у шлюбі.

Говорили й про проведення ІІІ Молитовного сніданку Волині, який планували приурочити до Дня захисту дітей. Однак, через непросту ситуацію з пандемією коронавірусу, члени ради прийняли рішення про перенесення заходу на пізніші терміни. Як варіант, він відбудеться восени.

Обговорено й питання допомоги у закупівлі обладнання та меблів для Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства та дитинства. Нині там завершуються ремонтні роботи у відділеннях. Члени ради церков висловились про можливість створення єдиного рахунку, куди можна буде перераховувати кошти. Вони звернуться до своїх прихожан з проханням допомогти зі збором коштів на ці цілі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter