У Луцьку – черги з охочих купити марку «Русскій воєнний корабль… всьо»

24 Травня 2022

У Луцьку відбулася церемонія спеціального погашення марки «Русскій воєнний корабль… всьо». На Волинь привезли 27 тисяч марок.

Про це розповів Суспільному керівник Волинської дирекції Укрпошти Іван Люсак.

З шостої години ранку люди вишикувалися у чергу за новою маркою.


Нова марка представлена у двох блоках, для пересилок по Україні та пересилок за кордон.

«Буде в одні руки по два блоки. Крім того, реалізація буде здійснюватися через інтернет, ще буде п'ять майданчиків, щоб у всьому світі була можливість придбати дані марки», — говорить Іван Люсак.

Як розповів керівник Волинської дирекції «Укрпошти», 40 днів тому флагман Чорноморського флоту Росії, крейсер «Москва» був уражений українськими військами й затонув. Це сталося після введення в обіг марки «Русскій воєнний корабль іді…». Її тираж був мільйон примірників.Вихід у світ нової марки приурочили до Дня морської піхоти.

Серед перших, кому дісталися марки і конверти – Анатолій Плужніков. Чоловік каже: 17-го березня його вивели через поранення з Азовсталі, до служби в полку Азов був морським піхотинцем.

«Ви знаєте, один із моїх побратимів зробив гасло для України та дійсно посилає туди флот, всю збройну наволоч, яка прийшла в нашу державу, нашу країну. Я надіюся, її до кінця пошлють», – говорить Анатолій Плужніков.


Загалом в Україні нова марка вийшла п'ятимільйонним тиражем. Зі слів Івана Люсака, окрім 27 тисяч марок на Волині очікують ще дві додаткові партії.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter