У Луцьку буде ще один ринок

24 Вересня 2020

Сільськогосподарський ярмарок облаштують на вулиці Володимирській в Луцьку. Зазначимо, що на міських ярмарках сільськогосподарської продукції дозволили торгувати лише Асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області.

Відповідний проєкт рішення члени виконкому Луцької міської ради розглянули під час засідання 24 вересня, повідомляють «Волинські новини».

Проєктом рішення передбачено, що дозвіл на продаж власної сільськогосподарської продукції буде наданий лише членам Асоціації фермерів та приватних землевласників Волинської області.

Зокрема, члени виконкому дозволили асоціації на період карантину здійснювати продаж сільськогосподарської продукції власного виробництва на території між будинками № 18 та № 20 на проспекті Соборності – щовівторка та щоп’ятниці, а також на вулиці Глушець (поблизу скверу навпроти гімназії № 4) – щочетверга та щосуботи.

Окрім того, фермерам дозволили здійснювати продаж сільськогосподарської продукції власного виробництва на новому місці, а саме на вулиці Володимирській (поблизу житлового будинку 103) – щодня (крім понеділка).

2

Читати ще

Коментарі

Роман

Чому закрили ринок біля "Глобуса"? Закривали під егідою боротьби з Ковід, а відкрити забули, або просто він комусь заважав

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter