У Луцькому зоопарку подорожчають квитки

24 Квітня 2021

З 24 квітня у Луцькому зоопарку подорожчають квитки: дорослий вартуватиме 80 гривень, а дитячий – 50 гривень. Причина підняття ціни – зростання витрат на утримання звіринцю.

Про це повідомили на їх фейсбук-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦИГАРКИ У ВОЛЬЄРІ ТА НАЛЯКАНІ ТВАРИНИ, – ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК ПРО НЕКУЛЬТУРНИХ ГОСТЕЙ

Також вводять сімейний квиток 2+2 (двоє дорослих та двоє діток), який вартуватиме 200 гривень.

Також вводять сімейний квиток 2+2 (двоє дорослих та двоє діток), який вартуватиме 200 гривень.

«Інформуємо вас, що квитки у Луцький зоопарк здорожчали. Тож із 24 квітня вхід для дорослих вартуватиме 80 гривень, а вхід для дітей (від 1 метра заввишки) – 50 гривень.

Причину такого кроку ви бачите щодня, роблячи покупки чи сплачуючи комунальні послуги. Цілком зрозуміло, що витрати на утримання зоопарку теж зростають. Адже це й енергоносії, і видатки на харчування й озеленення, і зарплатний фонд колективу.

Чимало додаткових витрат та ненадходжень (через зменшення кількості відвідувачів) спричинила й пандемія. А власне вартість квитків залишалася сталою упродовж останніх двох років. І вона наразі була однією з найнижчих у закладах такого типу в Україні.

Тому, аби зберегти колекцію та забезпечити життєдіяльність Луцького зоопарку на достойному рівні, від суботи квиток для дорослого вартуватиме 80 гривень, а для дитини – 50. Малюки до одного метра заввишки проходять безоплатно (на касі є ростомір», – йдеться у дописі.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter