У Луцькому зоопарку оселився «синевирський красень». ФОТО

12 Жовтня 2020

На території комунального підприємства «Луцький зоопарк», що у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, з вересня мешкає червонокнижна тварина – самець видри, якого врятували від смерті люди.

Про це йдеться у дописі на сторінці Луцького зоопарку у фейсбуці.

Тваринку врятували навесні цього року: маленька видрочка сиділа та пищала в заплаві річки – її нору зруйнувала вода, яка зійшла з гір.

«Маля, очевидно, теж змило течією. Тож воно, злякане і самотнє, так розпачливо просило про поміч, що ці звуки почули селяни. Вони ж і привезли її у реабілітаційний центр, що функціонує біля Синевира. Щоправда, для цього закладу видра, як то кажуть, виявилася непрофільною», – йдеться у дописі.

Директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко, яка з робочою поїздкою навідувалася до реабілітаційного центру, почула цю історію і запропонувала оселити тварину у Луцьку.

Поки що самець видри мешкає в одному з універсальних вольєрів.

«Але у планах 2021-го з'явився ще один пунктик – будівництво спеціального вольєра із басейном для синевирського красеня, щоб відвідувачі змогли вповні насолодитися цією тваринкою, зокрема й спостерігати за тим, як вона плаває», – додали в адміністрації зоопарку.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter