У Луцькому зоопарку хвостата «зловмисниця» вкрала золоту сережку у відвідувачки

23 Червня 2022

У Луцькому зоопарку з вуха відвідувачки «зловмисниця» – макака-лапундер на кличку Квітка – зірвала золоту сережку. Інцидент обійшовся без втручання правоохоронців.

Таку історію розповідають на фейсбук-сторінці звіринцю:

«Щоправда, коштовну прикрасу жінці потім повернули. І постраждала претензій до злодійки не має, оскільки сама спровокувала цей інцидент. А дирекція зоопарку вкотре просить вас, шановні відвідувачі, усвідомлювати специфіку підприємства, на території якого ви перебуваєте, прийшовши до нас на гостину.

А тепер – подробиці. Макака-лапундер на кличку Квітка дуже полюбляє прикраси і має гарну швидкість реакції. На її особистому рахунку – вже не одне «пограбування». Наші відвідувачі залишалися без браслетів, окуляр, сережок, ключів, телефонів та багатьох інших дрібних речей. І траплялися ці оказії через те, що вони порушували безпечну відстань до вольєрів, із якої варто спостерігати за нашими підопічними. А лапи приматів так «прикріплені» до тулуба, що пролазять у навіть незначні шпарини аж до передпліччя. Тож секунда справи – і ваше стає Квітчиним.       <div>
              </div>
            <div class=

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter