У луцькому виші відбувся «Танцювальний вернісаж випускників». ФОТО

12 Грудня 2021

У ВНУ ім. Лесі Українки відбулося свято краси, добра, вишуканості – «Танцювальний вернісаж випускників». Подія присвячена 30-річчю від Дня створення спеціальності «Хореографія».

Ініціаторка заходу – кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувачка кафедри хореографії Леся Косаковська.

Автором сценарію та ведучою свята була запрошена випускниця 2002 року навчання, заступник директора ПУМ – Олена Балабаш.

Неймовірно теплим, зворушливим та яскраво-творчим запам’ятається це свято випускникам, які були запрошені сюди. А їх було чимало, починаючи з першого випуску 1996 року і завершуючи 2021 роком.

Більшість випускників продовжили справу своїх викладачів-наставників і тепер виховують нові покоління вихованців, закоханих у мистецтво танцю. Свідченням цього стали виступи творчих колективів, керівниками яких є колишні студенти рідної кафедри.

У цей день було багато всього: гостей, теплих слів, найпотаємніших спогадів, квітів, щирих посмішок! Приємно, що керівництво вищого навчального закладу в особі проректора з навчально-виховної роботи та комунікації Наталії Благовірної та декану факультету культури і мистецтв Віталія Охманюка підтримують усі починання викладачів кафедри та цінують їхню працю.

Естетичне задоволення від заходу, радість від довгожданої зустрічі отримали всі, що неймовірно тішить організаторів свята!
3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter