У луцькому ЦНАПі – черги за українськими та закордонними паспортами. ФОТО

28 Липня 2022

Зранку біля приміщення Луцького центру надання адмінпослуг утворюються черги з охочих виготовити і отримати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки або закордонний паспорт.

Як розповіла Суспільному директорка ЦНАПу Лариса Карп'як, ажіотаж на виготовлення паспортів спостерігається з квітня, відколи відновився прийом документів.


Щодня в ЦНАПі більше тисячі відвідувачів, з яких приблизно двісті звертаються якраз за оформленням та отриманням внутрішніх документів та для виїзду закордон. Через велику кількість охочих, каже Лариса Карп'як, в установі вирішили надати пріоритет в обслуговуванні саме жителям Луцької громади.

Мешканців інших громад направляють у державну міграційну службу.

«Це просто вимога часу. Все-таки маємо надавати перевагу мешканцям Луцької громади, за кошти яких було придбано вісім станцій робочих. Це якраз було за кошти платників податків Луцької територіальної громади», – говорить директорка центру надання адмінпослуг. З її слів, якщо лишаються талони або вільні хвилини на обслуговування, в установі приймають всіх.

Як розповів лучанин Юрій, що чергу біля Луцького ЦНАПу люди займають з 5-тої та 6-тої години ранку, аби першими потрапити на прийом.

«Дружині оформляю паспорт закордонний, бо вже термін закінчився. Десь тут був вже з 5:30. Як прийшов, то був десь двадцятий. Раніше такого не бачив, щоб такі були черги», – каже лучанин.


Іванна Радчук з донькою Софією та її батьком прийшла виготовити ID-картку дитині – їй виповнилося 14-ть. Жінка каже: не знала, що з 26 липня у Луцькому ЦНАПі на оформлення українських та закордонних паспортів першочергово обслуговують саме лучан.

«Ми, наприклад, проживаємо в Торчині, ми не маємо змоги там зробити цю ID-картку. Прийшли, зайняли чергу від самого ранку, і от простояли – і буквально нам сказали сьогодні, що відсьогодні такі зміни», – говорить Іванна Радчук.


Зі слів Лариси Карп'як, рішення про позачергове обслуговування саме лучан – тимчасове. «Як тільки спаде ажіотаж, ми відновимо надання послуг всіх», – зазначила директорка


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter