У луцькому «Промені» вдруге відбулися наукові пікніки. ФОТО

26 Січня 2020

Химерні кубики Рубіка, роботи на пультах, оригінальні лего-конструкції та корисні авторські міні-прилади. Це далеко не повний перелік розваг, які були представлені на другому науковому пікніку у розважальному центрі «Промінь».

Перший поверх РЦ заполонили радісні дітлахи, що захоплено бігали від однієї локації – до іншої. Адже тут можна було не тільки подивитися на вироби своїх ровесників, а й самому щось створити.


Розважальну програму для дітей презентував комплекс «Смугастий носоріг» та Мовний центр «Mandarin family club».

«Пікнік» для малечі розпочався о 14 годині і тривав до 18:00.

«Розважальний центр «Промінь» завжди організовує такі заходи, аби працювати в розважальних та пізнавальних напрямках. Ми пропонуємо свій простір організаціям, які змінюють місто на краще. Ми раді робити все для того, аби наша молодь розвивалася. На теплий сезон у нас передбачено ще більше різноманітних заходів.

«Наукові пікніки» приймаємо вдруге. Зараз кількість локацій трохи збільшилася, і ми плануємо робити це щомісяця. Вважаю, що будь-який бізнес сьогодні повинен бути соціально відповідальним. Зараз не той час, коли треба стояти осторонь», – каже головна маркетологиня «Променя» Олександра Сов'як.

Під час другого наукового пікніка відбувався збір коштів для порятунку 3-річної дівчинки Каті Ребрини з діагнозом нейробластома – новоутворення правої нирки.

Номери рахунків для збору коштів для лікування Каті

4149 6293 9106 6180 (мама Людмила Ребрина);
5168 7422 0690 3720 (тато Віктор Ребрина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКІ ШКОЛЯРІ САМОТУЖКИ ОРГАНІЗУВАЛИ СОБІ ТУРНІР. ФОТО

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter