У Луцькому магазині чемні діти отримують подарунки від святого Миколая. ФОТО

17 Грудня 2018

Розповісти віршик або заспівати пісеньку та поділитися своїми бажаннями – це те, що необхідно аби отримати подарунок від святого Миколая, який розмістив свою резиденцію в магазині канцелярії «Офіс Центр», що на вулиці Кривий Вал, 31.

Аби отримати подарунок з широкої заповненої торби святого Миколая малечі треба розповісти вірш і зізнатися, чи були слухняними. В магазині також обладнали яскраву фотозону з подарунками, місяцем, різдвяними вогниками та ялинками, тож зробити красиві світлини тут захочуть і дорослі.

10-річна валерія прийшла до «Офіс Центру» з подругою, дівчинка пригадала вірш і отримала за це подарунок, а «Таблоїду Волині» розповіла, що увесь рік старалася бути чемною:

«Мені подаруночок дістався за вірш про при роду, а святий Миколай сказав, що всі свої провини можна виправити і старатися бути ще кращою. А ще тут дуже гарна фотозона», – розповідає школярка з вогником в очах.

Багато посмішок, веселі вірші та пісеньки – ось як треба святкувати ці дні. А святий Миколай даруватиме подарунки ще й 17 та 18 грудня з 15 до 18 години.

У магазині не обов’язково робити покупку, якщо бажаєте, аби ваш малюк міг отримати подарунок від Миколая. «Офіс Центр» – соціально-відповідальний бізнес, тож таке щире дитяче свято стало подарунком для лучан.

Найменше, що можна зробити для дітей – зберегти для них казку.

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter