• банер чікос

Бренд Yes влаштував перший у світі fashion-показ рюкзаків. ФОТО

04 Листопада 2020

25 вересня у Києві відбулося щось незвичайне: бренд рюкзаків Yes став організатором першого не лише в Україні, але і у всьому світі fashion-шоу.

«Таблоїд Волині» дізнався про деталі події.

Зацікавленій публіці продемонстрували абсолютно нову колекцію стильних шкільних та молодіжних рюкзаків. Yes любить дивувати публіку, тому і цього разу без захоплених та вражених поглядів не обійшлося.

Консультантом та критиком колекції став популярний модельєр Андре Тан, який свою участь прокоментував так: «Гарному смаку потрібно навчатися з дитинства».

Футуристичність моделей від Yes помітно відразу: трендові рюкзаки відрізняються насиченими кольорами, дизайном та об’ємними елементами. У кожному з них застосовані новітні технології. Завдяки цьому, навіть на полицях легко знайти та купити саме вироби бренду Yes.

Модні відтінки «рожевий павич», «персикова нуга» та «троянда у попелі» стануть улюбленими у молодих красунь, переконаний Андре Тан. А юнаки оберуть принти з мікрочіпами – технологічні та оригінальні. Все це і стане трендом у 2021 році, запевняє дизайнер.

Окремо потрібно згадати «крутий рюкзак для фьючеристів». Він обов’язково сподобається тим, хто слідкує за Ілоном Маском та іншими візіонерами сучасності. Дизайн моделі – контрастний чорний колір з об’ємною ракетою.

Саме якість виготовлення та оригінальні дизайнерські ідеї і вразили Андре Тана. Ось чому він погодився на спільну розробку нової колекції. Кожен новий рюкзак – це композиція привабливого дизайну, передові технології та функціональні «фішки». Це і стане фінальним аргументом при виборі шкільного аксесуара наступного року.

Після завершення показу на подіумі запрошені гості мали нагоду познайомитися з колекцією ближче: всі рюкзаки були доступні для огляду та фотосесій. Завершила феєричний вечір гучна вечірка та фуршет для всіх присутніх.

Подія відбулася, а враження вирують ще й досі. Yes продемонстрував, якою буде шкільна мода у 2021 році у Луцьку та у всій Україні. Чи справдяться прогнози дизайнерів? Незабаром дізнаємося про це самі. А поки сподіваємося, що вони таки були праві.3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter