У луцькому дитсадку висадили Лесину грушу. ФОТО

18 Листопада 2020

У Луцьку на території дошкільного навчального закладу №5 висадили саджанець груші, який передали відділу екології Луцької міської ради в рамках акції «Збережемо пам’ять про Лесю Українку».

Цей саджанець взятий із паростків груші, посадженої ще сестрою Лесі Українки – Ізидорою на території сімейного обійстя у селі Колодяжне, повідомив відділ інформаційної роботи міської ради на сайті Луцькради.

Садочок №5 для цієї акції був обраний не випадково, адже тут із дітьми систематично проводять виховну роботу із залученням краєзнавчих матеріалів. Працівники навчального закладу видали методичний посібник «Людина починається з дитинства», тут постійно організовують зустрічі вихованців із відомими письменниками, художниками, організовали маленьку картинну галерею.

«Висадження цього деревця спільно з дітьми відбулось також з нагоди 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки, що відзначатиметься 25 лютого 2021 року. Згодом тут буде виготовлено табличку з історією дерева», – розповіла начальник відділу екології Оксана Лисак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЕРСІЯ 2.0: ЛЕСИНОМУ ЯСЕНУ ЗНАЙШЛИ ЗАМІНУ. ВІДЕО0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter