У луцькій бібліотеці створили блогер-студію

29 Вересня 2021

На базі луцької бібліотеки-студії ДіМ (Центральна бібліотека для дітей) відкрили блогер-студію.

Про це у фейсбуці повідомила Ніна Бочарова.

«На зустріч прийшли підлітки, для яких блогерство, ведення власних ютуб-каналів, створення медіа-коненту стає цікавим, корисними та вмотивованим заняттям. Багато початківців дивляться на найкращих блогерів і думають, що ніколи не зможуть цього досягти. Мета студії – відкрити таку можливість відвідувачам бібліотеки, як дорослим так і підліткам.

Про секрети буктюберства сьогодні поділився Володимир Каліш, учень 4-го класу, Гімназії 14. Хлопець є рекордсменом національного проєкту "Книга рекордів Украіни", як "Наймолодший в Україні модератор зустрічей з дитячими письменниками".

Про навички акторської майстерності під час підготовки та зйомки сюжетів, розповів керівник зразкової театральної студії "Бешкетники" Вадим Хаїнський. Учасники зустрічі переглянули матеріали юних блогерів, а також буктрейлери читачів бібліотеки.На зустрічі бібліотекарі обговорили з дітьми плани майбутніх зустрічей, занять.

Ми вдячні депутату Луцької міської ради Ірині Колковській, за фінансову допомогу у придбанні технічного обладнання. Є студія, є бажаючі там працювати, є місце, де можна навчатись створювати цікаві, сучасні медіа-коненти.Отож чекаємо всіх завітати до #БібліотекастудііяДіМ, і скористатись можливостями блогер - студії!», – йдеться у дописі.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter