У луцьких магазинах майже немає хліба: назвали причину

24 Листопада 2022

У луцьких магазинах, де немає власної пекарні, спорожніли полиці із хлібом. Продавці розповідають, що хліб розкупили ще до обіду, а коли будуть наступні завози – їм невідомо.

VSN поцікавилося у найбільшого місцевого виробника – ПАТ «Теремно Хліб» – як наразі працює виробництво.

«Сьогодні хліб випікали і розвозили із запізненням: у зв’язку із вимкненням електроенергії до випікання приступили лише о 1:30, а цей процес займає 6-7 годин. Відповідно, розвозити по магазинах почали пізніше.

Ми наперед замовили генератори в Туреччині, але їх нам досі не привезли, тому підприємство цілком залежить від централізованого постачання електрики. Але я зустрічався із керівництвом обласної військової адміністрації та "Волиньобленерго", і є домовленості, що "Теремно Хліб" будуть забезпечувати електрикою», – розповів директор підприємства Віктор Волков.

Він додав, що за останню добу хліба випекли трохи менше, ніж зазвичай, проте цих об'ємів мало б вистачити для населення, якби не було штучного ажіотажу.

Наразі «Теремно Хліб» працює у штатному режимі, проте вирішили збільшити об’єми соціального хліба, натомість кількість батонів та дорожчих сортів хліба – тимчасово зменшити.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter