У гіпермаркеті «Там Там Сімейні традиції» встановили сучасну хліборізку. ФОТО, ВІДЕО

04 Лютого 2020

Для зручності відвідувачів гіпермаркету «Там Там Сімейні традиції» у відділі хлібобулочних виробів встановили хліборізку. Ця диво-машина в мить поріже на рівні тонкі шматки буханець будь-якого хліба, батона чи булочок без начинки. Зробити це можна самостійно, без сторонньої допомоги.

«Ми знаємо, як наші покупці цінують свій час, через що віддають перевагу уже порізаному хлібові. Не усі виробники пропонують різані вироби, але ми знайшли вихід і запропонували відвідувачам порізати улюблені хлібобулочні вироби на професійному обладнанні», – розповіли у гіпермаркеті «Там Там Сімейні традиції».

В користуванні хліборізка зручна та доволі проста. Головне – не забувати про заходи безпеки.

Перед тим, як обрати хліб, радимо вдягти поліетиленову рукавичку та взяти паперовий пакет, в який ви потім покладете уже порізаний хліб.

Відчиніть верхнє відділення хліборізки та покладіть хліб. Після того, як ви зачинете його, автоматично розпочнеться процес різання. І вже за лічені секунди порізана рівненькими шматочками хлібина з’явиться у нижньому відділенні.

Щоб помістити порізаний продукт у паперовий пакет, дістаньте хліб, викладіть його на спеціальну підставку, яка розташована над верхнім відділенням хліборізки.

Смачного!

«Купуйте у гіпермаркеті "Там Там Сімейні традиції" та заощаджуйте час на домашні клопоти. Створюємо сімейні традиції разом. Купуй те, що любиш. Люби те, що купуєш», – закликали в адміністрації гіпермаркету.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter