«ГаРмИдЕр» показав прем'єру кітчу «ТАКА ЖИЗНЬ». ФОТО

12 Квітня 2021

Фото: Роман Домбровський

Цими вихідними Луцький незалежний театр «ГаРмИдЕр» показав прем’єру кітчу на 12 сцен «ТАКА ЖИЗНЬ» за п’єсою Олени Шевченко «Зіскочити з петель (або Штриперда)» у постановці режисерки Руслани Порицької.

Актори Оксана Бречко, Катерина Кот, Вадим Хаїнський, Сергій Книшук, Павло Порицький створили яскраві та життєві образи, які викликали щирі емоції у глядачів.

Комедійну і трагіфарсову п’єсу про одноманітне життя двох 36-літніх подруг у провінційному містечку та пошук сенсів і пригод написала молода українська авторка Олена Шевченко, яка відвідала Луцьк, щоб розділити із гармидерівцями початок сценічного життя вистави.Глядачі приязно сприйняли виставу, чим активно ділилися у соцмережах.

Ірина Клімук: «Дуже сподобалася вистава. Про складні проблеми життя з іронією, що полегшує сприйняття. Дуже важливий меседж пошуку себе, свого призначення і цінності. Дякую за такий глибокий зміст. РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ до перегляду, бо наша цінність в унікальності, а не в зрівнюванні себе з фотками друзів у соцмережах. І завжди є поруч ті, для яких ти цінна така, яка є. Не вистава, а "произведение искуства". Жива мова додала шарму».

Галина Гарбарук: «Велика подяка Руслані Порицькій, Олені Шевченко та акторам театру за великий піднятий пласт реальності... Дякую, що залишили такий великий оберемок емоцій та відчуттів для деталізації та аналізу.»

Наступний показ цієї вистави запланований на 24 квітня о 19:00 у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage» (вул. Залізнична, 9).

Бронювання місць за номером: +38-099-248-18-86; вхід — 150 грн; вікове обмеження: 18+ (груба лайка).

Режисерка: Руслана Порицька

Актори: Оксана Бречко, Катерина Кот, Сергій Книшук, Вадим Хаїнський, Павло Порицький;

Режисерка відеосцен: Юлія Яцун;

Звук, світло, мультимедія: Ігор Михалевич, Дмитро Новосад.
2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter