Тверк, стріп-денс та хайхілс: у Луцьку відкрили нову танцювальну студію. ФОТО

08 Листопада 2019

Тест: Анна ПАНЧЕНКО
Фото: Ліда КОЖЕВНІКОВА

Танці – це не просто ритмічні рухи стегнами, для когось це – стиль життя. Відчути свою жіночність, стати кращою версією себе та насолодитись моментом запрошують у новій танцювальній студії UDC – Underground Dance Centre, яка знаходиться у самому «серці» міста – вулиця І. Франка, 53.

Засновницею луцього танцювального «всесвіту» є досвідчена тренерка, яка допоможе схуднути, сісти на шпагат та навчить танцювати – Леся Соломіна. Ідею створення ідеального куточку для танців давно носила у собі клієнтка та подруга Лесі Мар'яна, яка невдовзі стала співвласницею студії.


Навчать круто рухатись під музику сім професійних, кваліфікованих тренерів, які регулярно відвідують різні майстер класи та навчання для того, щоб підвищити свою кваліфікацію. Вони презентують різні напрямки танців:

– стріпд-денс
– тверк
– хайхілс
– джаз-фанк
– контемп
– танці для дітей (віком від двох років).

Для тих, хто бажає схуднути, є хороша пропозиція – фітнес (ранковий та вечірній час), а також популярний вид аеробіки – стретчинг (ранкова група), який покращує розтяжку та гнучкість. Учениці студії часто беруть участь у різних танцювальних змаганнях та привозять численні перемоги та нагороди.

Студія має свою особливу «фішку» – суміш різних танцювальних напрямків «Денс мікс».

«Ми – єдина танцювальна студія в Луцьку з професійним покриттям (підлогою, яка не нашкодить здоров‘ю і не пропускає холоду)», – розповіла власниця закладу.


Танець, який користується найбільшою популярністю – тверк. Дівчата, які мають 18 років, можуть впевнено записуватись у групу для початківців та досвідчених танцівниць. Для тих, хто не планує займатись на групових заняттях, є чудова альтернатива – індивідуальні курси.

Танцівниці також мають власний ютуб-канал, куди скидають свої пікантні відео.

«Ми позиціонуємо себе, як душевну танцювальну студію. У нас не клієнти, а подруги. Ми навчаємо дівчат бути жіночними та сексуальними, відчувати у собі жіночу енергетику», – додала Леся.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter