На Волині стартував конкурс, переможець якого запише пісню у професійній студії

21 Липня 2022

У Підгайцівській громаді стартував фестиваль-конкурс патріотичної пісні серед солістів-вокалістів «Голос Підгайцівської громади-2022». Метою є підтримка бойового духу воїнів Збройних Сил України, які мужньо захищають на передовій нашу державу від російських окупантів, та з метою підтримки закладів культури, що були зруйновані під час бойових дій. Конкурс проводимо в онлайн-режимі.

Пісенний конкурс організовує та проводить КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради, пише пресслужба громади.

У конкурсі, головною умовою якого є виконання патріотичних пісень, можуть брати участь всі охочі жителі громади.

Реєстрація учасників відбувається наступним чином:

– Учасник відправляє свої дані (прізвище, ім’я, вік, місце проживання, номер телефону) та відео з записом свого виконання патріотичної пісні на електронну адресу kyltyra_pidgayci @ukr.net.

Конкурс, триватиме з 20 липня по 20 серпня 2022 року за трьома віковими категоріями:

молодша група – з 8 до 12 років;
середня група – з 13 до 18 років;
старша група – 19 + у ДВА ЕТАПИ:

Перший етап – усі охочі взяти участь у конкурсі надсилають свої відеозаписи, де виконують одну патріотичну пісню тривалістю не більше 5 хвилин.

Дані та відео для участі приймаються з моменту оголошення конкурсу до 03 серпня 2022 включно.

Другий етап – надіслані відео публікуються у мережі Facebook у загальнодоступній групі КЗ «Центр культури, туризму молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради» 4 серпня 2022 року, де всі глядачі зможуть переглянути та оцінити виконання учасників. ТИСНІТЬ ТУТ, аби перейти до реєстрації.

Визначення переможця відбудеться за допомогою голосування глядачів у групі Центру культури, туризму, молоді та спорту. Переможе той конкурсант, відеозапис якого набере найбільшу кількість уподобань.

Результати конкурсу будуть оголошені 24 серпня 2022 року на офіційній сторінці КЗ «Центр культури, туризму молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради.

Головний приз – запис пісні на професійній студії звукозапису.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter