«Ці гроші хай ідуть їм на користь»: водій з Волині безплатно возить військових. ФОТО

16 Серпня 2022

Дмитро Адамчук – водій з тридцятирічним стажем, їздить за маршрутом Луцьк - Шацькі озера. Від початку повномасштабної війни Дмитро безплатно возить військових. На автостанції чоловіка усі називають «Борода», бо з нею водій ходить вже багато років.

Суспільному водій розповів, що безплатно почав возити військових, бо звернув увагу на їхні руки.

«Видно, що в них дійсно руки обстріляні, як то говорять. І я так подивився. Ну не можу я взяти з них гроші. Ці гроші хай ідуть їм на користь, на здоров'я, на їхні сім'ї. Я вважаю, що це моя допомога нашим військовим. Чим можемо, тим поможемо», – говорить чоловік.Один із тих, хто в дорозі познайомився з «Бородою» – військовослужбовець 100-ї бригади ТРО Волині Сергій Хомінський. Каже: вже двічі їхав з Луцька до Шацька. Шофер платити за проїзд заборонив.

«Водій мене помітив і на всю платформу буквально заволав! Каже: чоловіче, ти куди? Ти що забув, що я з військових гроші не беру? Я намагався протестувати, але він знову був невблаганним. Цього разу в салоні було троє військових і він з усіх них не взяв гроші», – говорить Сергій Хомінський.


Дмитро Адамчук розповів: благодійні поїздки для військовослужбовців обговорив також із перевізником. Той виявився не проти.

Після численних спільних поїздок декілька військових домовилися із Дмитром Іллічем зустрітися не за кермом. Водій зустріч погодив і пообіцяв військовим, як повернуться з перемогою України збрити свою бороду, яку носить 27 років.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter