«Це збочення», – Ігор Поліщук про перевдягання хлопців у сукні в луцькій школі

05 Червня 2023

Луцький міський голова Ігор Поліщук різко висловився на адресу шкіл, де влаштовують «піжамні дні» або ж «дні навпаки». Він заявив, що був «неприємно здивований», коли побачив відео з одного з міських ліцеїв, коли хлопці прийшли на уроки в сукнях.

Про це стало відомо під час оперативної наради у понеділок, 5 червня, пише ВСН.

«Не знаю, з якою метою це було, це жарт чи флешмоб, але це ненормально коли особи чоловічої статі одягають такий одяг. Це збочення. Якщо таке ще десь буде, не буде нормального реагування, то ми будемо розривати контракт з керівником школи. Або влаштовують піжамний день – це, вважаєте, нормально? Я не такий старий, але якби я прийшов в школу в піжаму, мене б викинули б зі школи і правильно б зробили», – повідомив він.

Зі слів директора департаменту освіти Віталія Бондаря, тоді у школі проводили День гендерної рівності.

«Це ведеться традиція з Європи, влаштовувати такі дні. У школі був день гендерної рівності, говорили, що діти мають підтримувати одне одного, але відео було вирване з контексту, а керівник не проконтролював», – пояснив посадовець.

У відповідь Луцький міський голова зазначив: «Ці цінності і тенденції для нас чужі, в нас християнське місто і місто нормальних моральних цінностей».

11
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter