«Це найдревніша професія»: головний волинський коп – за легалізацію проституції

20 Грудня 2019

Керівник Головного управління Нацполіції у Волинській області Петро Шпига розказав, скільки повій працює у Луцьку і про своє відношення до легалізації проституції та ігорного бізнесу.

Своїми думками генерал поліції третього рангу поділився в інтерв'ю, опублікованому на сайті «ВолиньPost».

Петро Шпига заявив, що явище торгівлі тілом на Волині – не дуже поширене, хоча в нашій області працює більше, ніж одна повія, як інформувала на початку року прес-служба Нацполіції.

«Можемо нарахувати 5-6 жінок, про яких ми знаємо і знаємо, де вони постійно здійснюють свою діяльність. Це, насамперед, вулиця Рівненська», – зауважив головний волинський коп.

Генерал додав, що правоохоронців більше цікавлять сутенери і звідники, які займаються криміналом, а повії – це просто «жінки, які торгують тілом, – це у них той товар, на якому зароблять гроші».

Більше того, Петро Шпига переконаний, що проституцію в Україні потрібно легалізувати.

«Це явище завжди було і буде. Це, як то кажуть, найдревніша професія. Тільки якщо така діяльність буде легальною, то держава отримуватиме податки, а зараз на цьому заробляють тільки злочинці», – пояснив він свою думку.

Крім того, на думку правоохоронця, регулярний медичний огляд піде на користь жінкам, які торгують своїм тілом.

Генерал поліції також переконаний, що потрібно узаконити й ігорний бізнес: мовляв, у деяких країнах він легальний і «нікому не заважає».

Фото: Ігор ДИНЯ

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter