Три виробництва Modern-Eхро одночасно вийдуть на толоку

12 Квітня 2019

Вчетверте міжнародна компанія Modern-Eхро проводить День соціальної відповідальності – толоку. Цей давній український звичай – спільно і добровільно збиратися для виконання об’ємної роботи – став улюбленою справою, елементом корпоративної культури і успішно поширився на інші виробничі майданчики компанії.

У цьому році одночасно з Луцьком, де знаходиться головний офіс та виробництво міжнародної компанії Modern-Eхро – глобального виробника і постачальника комплексних рішень для ритейлу – 13 квітня прибирають міські території працівники Модерну у Верхньодніпровську (Україна) та Вітебську (Білорусь).

Візьмуть участь у Толоці сукупно понад 900 дорослих, і, за спеціально розробленими під Толоку програмами– майже 190 дітей.

Modern-Eхро на своїх підприємствах давно сортує сміття, отримало сертифікат ISO 14001:2015 з впровадження системи екологічного менеджменту міжнародного зразка.

Тож четвертий рік поспіль несе культуру чистого довкілля, відповідального ставлення до споживання за межі компанії:

• власним прикладом показує, що кожна людина є частиною екосистеми Землі, отже, кожна відповідальна за те, якою буде екологія на всій планеті завтра;
• об’єднує людей, бо вважає, що чим більше свідомих – тим більше шансів долучити до справи інші спільноти;
• показує дітям на практиці, як саме ми відповідаємо за чистий спільний дім;
• демонструє, що соціальна відповідальність має стати нормою, волонтерство – почесним і значимим.
• цією толокою компанія також долучається до світової спільноти, яка, прибираючи сміття по всіх континентах, виставляє світлини в соціальних мережах до і після прибирання. Лише в Інстаграмі під хештегом #trashtag​ – понад 37,5 тисяч дописів, і ця кількість зростає. Фото з толоки Modern-Eхро можна знайти під хештегами #trashtagME, #ModernTrashTag і #toloka_2019.

Луцьк

Участь в толоці беруть 650 дорослих, які сформовані в 26 бригад. 24 бригади прибиратимуть міський парк імені 900-річчя Луцька, який має 22 входи і площу 18,6 га. А дві спеціальні бригади чиститимуть русло річки Сапалаївка. Власною та орендованою спецтехнікою з парку вивезуть зібране сміття, торішнє листя, гілки.

На толоці буде 150 дітей (7 команд), з якими будуть займатися за спеціально розробленою програмою 16 волонтерів з компанії Modern-Eхро та представниці старшого покоління – слухачки АКМЕ-Університету

Цьогоріч вперше до толоки Modern-Eхро долучаться дві новостворені компанії: інноваційна компанія MINT та компанія Squares, яка займається розробкою концептів дизайнів магазинів. Колеги залишать на кілька годин інтелектуальну працю і віддадуть перевагу фізичній.

Верхньодніпровськ

Учасниками прибирання Набережної Верхньодніпровська площею 0,5 га стануть 85 дорослих, а помічниками – 20 дітей. Набережна є справжньою окрасою території громади, адже річка Дніпро омиває Верхньодніпровськ. Наводити лад на території активного місця відпочинку місцевих мешканців – гарна традиція колег Modern-Eхро з Верхньодніпровська.

Вітебськ

Ліс-парк «Лучоса» – найбільший у Вітебську (площа 1,5 га) – прибиратимуть 175 дорослих працівників Modern-Eхро. Надихатимуть та посильно допомагатимуть їм 17 дітей віком від 6 до 13 років.

За гарною традицією, на всіх учасників толоки, незалежно від географії розташування локацій Modern-Eхро, чекатиме смачне частування.

Довідково:

Modern-Expo Group – міжнародна компанія, постачальник №1 комплексних рішень для ритейлу в Центральній і Східній Європі. Виробничі майданчики, загальною площею 112 000 м², знаходяться в Луцьку (Україна), Верхньодніпровську (Україна) і Вітебську (Білорусь), логістичний центр – в Любліні (Польща).

Modern-Expo постачає обладнання в понад 70 країн світу; асортимент компанії – більше 50 тисяч найменувань, зокрема, торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, каси самообслуговування, стелажі високого складування, POS-обладнання, холодильне обладнання; сьогодні компанія також розробляє SMART-рішення для ритейлу. 11 офісів компанії знаходяться в Україні, Франції, Польщі, Білорусі, Німеччині, Великобританії, ОАЕ та інших країнах.

Серед клієнтів Modern-Expo такі відомі компанії, як: Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Philip Morris, Imperial Tobacco, Carrefour, OKKO, АТБ, Union COOP, E.Leclerc, Fozzy Group, Rewe Group, Zabka, Henkel, SPAR та інші.

1

Читати ще

Коментарі

Отакої

Ця "толока" називається Комуністичний суботник!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter