Три серіали Netflix, які варто переглянути під час карантину. ВІДЕО

19 Березня 2020

Кінотеатри на канікулах, але це нічого, адже кожен із нас чекав нагоди, коли можна стати безсовісним лежебокою і годинами дивитися улюблені серіали та фільми.

Поки Multiplex на канікулах, така нагода є, тож чому нею не скористатися? Отже, три серіали, які варто переглянути на NETFLIX:

Відьмак

Однозначно, ще знайдуться люди, які відкладали перегляд цього серіалу до кращих часів. Так ось – кращі часи настали. Вмикайте, не пошкодуєте і, головне, пам’ятайте: «Toss a coin to your Witcher».

Наркос

Серіал затягне з першої ж серії і триматиме до останньої. Саме завдяки йому ваші канікули пролетять, наче мить. Якщо ви – фанат «Breaking Bad», то це – ваш серіал на канікули!

Корона

Давно мріяли зазирнути під спідницю королеві? Цей серіал дасть вам таку можливість, адже розповість про життя та побут королеви Єлизавети ІІ. «Золотий глобус» за найкращий драматичний серіал– підтвердження того, що час ви витратите не даремно.

«Ось така в нас вийшла підбірка. Відпочивайте та не хворійте. Наступного разу розповімо про серіали від Apple tv+ та Disney+», – додали в адміністрації кінотеатру «Multiplex».

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter