Три міфи про каву, які розвінчує луцька кав'ярня

19 Січня 2020

Традиція пити каву полонила весь світ і не оминула лучан. Кількість кав’ярень в нашому містечку постійно зростає, а це свідчить про щиру любов до ароматного напою.

Та що таке «якісна» кава? Як об’єктивно оцінити, що знаходиться у нашій чашці й не піддатися популярним міфам? Нам розповіли у затишній кав’ярні «The SpiceRoom» на фудкорті «Grand Central Food Terminal», що в РЦ «Промінь».

Міф №1: 100% арабіка – кисла.

Відразу скажемо, цей стереотип не витримує жодної критики, але він один із лідерів серед любителів кави. Пояснюємо. Будь який із сортів Арабіки містить близько 200 смаків, закладених природою, а після обсмаження ця цифра сягає 800. Таку палітру смаків складно описати одним словом «кислий». Та чому ж ви можете відчувати кислинку? Просто ваші смакові рецептори яскравіше всього реагують саме на кислоту. Тож наша порада – розвивайте своє відчуття смаку, дегустуйте і завжди шукайте максимум відтінків у одному ковтку кави.

Міф №2: в супермаркеті можна купити якісну каву⠀

Купуючи каву в супермаркеті чи на базарі, ви купуєте хорошу каву з єдиним «але». Кава в зернах живе лише 2 місяці після процесу обсмажування. Коли проходить цей термін, її також можна пити, але ви повинні розуміти, що у вашій чашці протермінована кава, яка з кожним днем втрачає свої смакові якості. Тому не радимо надовго розтягувати задоволення і купувати каву величезними пакунками, адже ви не встигнете її випити до кінця рекомендованого терміну споживання.

Щоб відчути різницю між звичною вам магазинною кавою та живою, запрошуємо у The SpeceRoom на фудкорт Grand Central Food Terminal. За чашечкою ароматного напою поділимося ще кількома секретами.

Міф №3: якщо хочеш збадьоритися пий Арабіку

Існує міфічне переконання, що Арабіка містить високий рівень кофеїну. Проте тримає лідерство тут Робуста. Тому, якщо потрібно швидко прокинутися, відчути бадьорість, а іноді навіть легкий тремор – замовляйте саме її. Арабіку залиште для того, щоб смакувати без поспіху.

Це лише кілька фактів про 100% Арабіку. Сподіваємося, вони спонукатимуть вас спробувати ту саму живу каву. Ми вже в очікуванні ваших емоцій та впевнені – це будуть ваші найсмачніші капучино, еспрессо чи американо в житті.

Чекаємо на вас у «The SpiceRoom» на фудкорті «Grand Central Food Terminal».

Піднімайтеся на 4 поверх і смакуйте з задоволенням.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter