Тепло та свобода вибору на луцькому фудкорті

22 Січня 2020

В Луцьку закладів багато, але таких, що мають особливу атмосферу, можна злічити на пальцях. В які місця ви водите гостей, що приїздять з різних куточків світу? Напевно, в переліку обов’язково буде луцький фудкорт Grand Central Food Terminal.

На четвертому поверсі розважального центру «Промінь», здається, вихід в іншу реальність. Неважливо, що за вікном, весь поверх завжди світиться посмішками, теплом і привітністю. Тут багато зелені, величезний простір і приємний шум для тих, хто звик відчувати себе завжди в тонусі.

До речі, що найважливіше, на фудкорті – повна свобода вибору, то ж їсти щодня одне і те ж не доведеться. Бургери, піца, тайська кухня, суші, пельмені, десерти, ароматна кава – все це і навіть більше в одному місці. А зовсім скоро на фудкорті з’явиться новий оригінальний заклад, який стане улюбленим для багатьох містян. Що це буде? Поки тримають в таємниці.

Особливість цього місця – самообслуговування. Таке незвичайне для нас, але дуже популярне в усьому світі. Схема проста: обирай їжу, на яку маєш настрій, підходь до закладу, роби замовлення і сідай, де тобі зручно. Тобі все принесуть, залишиться тільки насолоджуватися відпочинком. Як вам такий формат?

Подаруйте собі трішки свободи. Спробуйте незвичне і незвичайне.

Приходьте на фудкорт Grand Central Food Terminal на четвертому поверсі РЦ «Промінь».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter