Танці, майстер-клас та саксофон: лучан запрошують на «Осінній бал». ФОТО

19 Листопада 2019

Сьогодні, 19 листопада, у приміщенні КРЦ Adrenalin City відбулась генеральна репетиція «Осіннього балу-2019» за участі дітей та молоді з інвалідністю.

Учасниками цьогорічного заходу, який відбудеться 22 листопада о 15:00, стануть громадські організації: «Сильні діти», «Повір у себе», «Янголята», «Кольорова капустинка», «Джерело життя», батьків дітей із синдромом Дауна, а також Луцький навчально-реабілітаційний центр. До організації та проведення свята долучаються Реабілітаційний комплекс «Агапе», «Інклюзивні студії», «Кольори веселки», Асоціація осіб із інвалідністю «Добродія в дії» та інші.


У програмі «Осіннього балу – 2019» танцювальні номери презентуватимуть діти й молодь із інвалідністю. Окрім того, разом з дітьми будуть танцювати їхні батьки, депутати Луцької міської ради, представники місцевих ЗМІ та військовослужбовці Національної гвардії України.


Серед запрошених на свято гостей – Андрій Чмут, лідер гурту «Quant». У його виконанні присутні почують соло на саксофоні. Завершить захід майстер-клас від добре відомого волинського хореографа Олександра Кашевського.


«Цей бал для моєї доньки – спосіб проявити себе. Вона зможе відчути себе справжньою королевою. Саме тут вона може повністю себе проявити», – прокоментувала мама учасниці балу Волох Євгенія.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter