Танці, лицарі та менестрелі: що відбувалося на «Князівському бенкеті» у Луцьку. ФОТО

27 Серпня 2019

Фото: Віктор ЧУХРАЙ

Днями обласний центр Волині поринув у часи величних монархів, відважних лицарів, прекрасних дам та менестрелів: саме тут 25 серпня відбувся «Князівський бенкет» – фестиваль середньовічного духу.

Феєрична подія розпочалася зі святкової ходи учасників фестивалю вулицею Лесі Українки до Луцького замку.

Також гості фестивалю побачили театралізоване дійство «На з'їзд до Луцька», лицарський турнір та середньовічні танці. А доповнили насичену програму фесту конкурс середньовічного вбрання, майстер-класи, екскурсії та історичні лекції.

Як у Луцьку відсвяткували «Князівський бенкет» – дивіться на світлинах волинського фотомайстра Віктора Чухрая:


2

Читати ще

Коментарі

лицар

ага, особливо була ввічливою одна з лицарок, коли я підійшов сфотографуватись з щитом і шоломом. Прибігла почала кричати шо не можна чого я не питаю довзволу, так прикол в тому шо я хвилин 10 стояв і розглядав його і ніхто так і не підійшов, там взагалі нікого не було і ніяких вивісок шо не можна чіпати руками! Чого ж ви нікого не поставили чи не попередили табличкою шо не можна торкатись? Думаю шо це одна з клубу Айна Бера, блондинка повненька, була в зеленому одіта. Навчіть своїх членів клубу спілкуватись ввічливо і тоді проводьте такі івенти, відвідувачі не читають думок нажаль. Абсолютно спортили натсрій на весь івент, хоча організація була хороша і людей було багато, а це знак

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter