Свято наближається: привітайте улюблених педагогів на «Таблоїді Волині»

02 Жовтня 2019

Вже зовсім скоро у всіх навчальних закладах лунатимуть емоційні вірші та пісеньки, адже школярі та студенти вітатимуть педагогів з професійним святом.

Робота вчителя – одна з найважчих, адже щодня тобі треба нести знання, від яких залежить майбутнє кожної дитини, а значить майбутнє країни.

З нагоди свята «Таблоїд Волині» пропонує учням та студентам привітати свого улюбленого вчителя чи викладача. Увімкніть свою фантазію та креатив і організуйте найоригінальніше вітання, яке назавжди лишиться у пам’яті вашого наставника. Можливо, це буде відеоролик, можливо, фотоколаж чи просто дуже гарний текст, написаний від щирого серця…

Розкажіть, чому уроки чи пари саме цього педагога хочеться прогулювати найменше, чим він підкорює серця учнів або студентів і чому його лекції і теми слухаються найуважніше.

У День вчителя ми опублікуємо усі ваші привітання у святковому матеріалі.

Відео, малюнки, світлини та тексти надсилайте нам на електронну адресу: [email protected], або ж пишіть нам на сторінку у Facebook.

4

Читати ще

Коментарі

віра

вітаю вчительку добру, милу НЕСТЕРЕНКО Любов Володимирівну. бажаю їй сімейного щастя, здоровя. Ви на заслуженому відпочинку, але нехай

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter