Стрип-денс на узбіччі та ходячі «лососі»: як регіони-сусіди виховують свідомих водіїв і пішоходів. ФОТО. ВІДЕО

09 Вересня 2019

Разом з проблемами екології, харасментом, булінгом, бодішеймінгом, ейджизмом та іншими соціальними явищами, які постійно знаходяться в центрі уваги громадських активістів , не останнє місце у процесі всебічного виховання свідомих громадян займає дотримання правил дорожнього руху.

Наприклад, днями на вулицях Луцька відбулася громадська акція «Будь свідомим пішоходом». Про це повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту сім’ї, молоді та спорту лкцької міської ради.

На проспектах Грушевського, Соборності, на Київському Майдані волонтери акції по обидва боки дороги контролювали, як переходять дорогу лучани. Громадян, які хотіли порушити правила – спрямовували на пішохідні переходи, демонстрували плакат «Не будь лососем» та проводили профілактичні бесіди. Також людям дарували світловідбивні браслети.Проте, якщо вам здалося, що демонстрація плакату «Не будь лососем» – найбільш креативний підхід до вирішення безперечно важливої проблеми, ви помиляєтеся.

Нещодавно в мережі з’явилося відео від жительки сусіднього регіону – танцівниці Христини Михайлової з Рівного. Аби місцеві водії не забували пригальмовувати на пішоходних переходах, жінка виконала ефектний пол денс на стовпі під дорожнім знаком. Відео з «перформансом» креативної рівнянки одразу набуло розголосу у ЗМІ та потрапило у сюжет останнього випуску «#@)₴?$0» з Майклом Щуром:

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter