Стіни міськради прикрашатимуть картини луцької художниці. ФОТО

31 Січня 2021

Портрети, пейзажі та вишукані натюрморти: вибрані картини народної художниці України Тетяни Галькун – від ранніх до недавніх – упродовж кількох місяців прикрашатимуть стіни Луцької міської ради.

Про це повідомляє ІА «Волинські новини» з посиланням на сюжет телеканалу «Аверс».

Тетяна Галькун родом із Черкащини. Та вже багато десятиліть саме Волинь – її рідний край. І хоч художниця неодноразово презентувала свої роботи за кордоном, зокрема в Польщі та Білорусі, персональна виставка у вже рідному Луцьку – це завжди свято.

Тетяна Галькун працює у галузі станкового живопису. Основні жанри – натюрморт і пейзаж. Про кожну зі своїх картин художниця розповідає з ентузіазмом.

У Луцькраді виставила і деякі ранні роботи. Наприклад, для однієї з них позувала дівчинка ще 51 рік тому, а на полотні вона назавше лишилась юною.

«"Любка" – портрет, який я написала, не повірите, на четвертому курсі художньої академії. Ви знаєте, погоня в мене була купити її два рази, і за хороші гроші. Але є такі роботи, роботи юності, які тебе надихають. Це дуже необхідно для митця. Можна все продати і лишитись із голою душею. Гроші розбіжаться, а картин не буде. А є роботи, які тебе надихають і ти хочеш далі працювати», – ділиться мисткиня.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter