Стан критичний: зірка Marvel Джеремі Реннер отримав серйозні травми в перший день нового року

03 Січня 2023

Зірка фільмів всесвіту Marvel американський актор Джеремі Реннер потрапив у лікарню в перший день 2023 року. Він серйозно постраждав внаслідок прибирання снігу 1 січня.

Про це повідомляють Новини.LIVE з посиланням на Таблоїд TMZ.

Стало відомо, що 51-річного актора, відомого за роллю Соколиного ока у фільмах Marvel, було доставлено до лікарні гелікоптером.

Інцидент стався на подвір’ї будинку знаменитості в районі Північної Невади. 31 грудня штат накрила сильна буря. Джеремі на снігоприбиральній машині (так званому ратраку) розчищав майданчик перед маєтком. За свідченнями очевидців, якоїсь миті машина переїхала ногу Реннера, через що він втратив багато крові. На щастя, серед сусідів актора був лікар, котрий зміг вчасно накласти джгут.

Місцева поліція веде розслідування інциденту і вже забрала ратрак на експертизу, оскільки передбачається, що такі машини повинні мати розширені функції безпеки, щоб запобігти подібним аваріям.

Реннер вже переніс дві операції. Його стан залишається критичним, але стабільним.

«Ми можемо підтвердити, що Джеремі отримав тупу травму грудної клітки та ортопедичні травми. Він залишається у відділенні інтенсивної терапії у критичному, але стабільному стані», — йдеться у заяві представників актора.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter