Співробітники Служби судової охорони підтримали акцію «ОзелененняПланети»

12 Квітня 2021

Співробітники Служби судової охорони підтримали акцію «ОзелененняПланети» і доєдналися до висадки дерев.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці служби.

«10 квітня, в рамках акції «ОзелененняПланети», яка охопила усі міста та громади Волині, співробітники Служби судової охорони висаджували дерева. Саме цей екологічний захід спонукав співробітників територіального управління Служби судової охорони у Волинській області долучитись до заходу й разом з містянами, волонтерами та небайдужими до довкілля людей висадити дерева у Луцькому Центральному парку культури та відпочинку ім. Л. Українки. Акція передбачає висадку більше 10000 дерев у різних куточках області. Зокрема, кожен учасник проєкту висаджує власне дерево і надсилає на офіційний сайт «Greening of the Planet» фото та геолокацію. На загальній мапі проєкту буде вказано його участь разом із іншими учасниками як України, так і далеко за її межами, що приєднаються до екологічної ініціативи глобального озеленення світу.
Мабуть знаково, що сьогоднішній захід співпадає з акцією «Оновлені легені рідного краю», яка проходить за ініціативи Служби судової охорони у всіх територіальних управліннях. Її мета поліпшити стан довкілля та благоустрою територій навколо приміщень територіальних управлінь Служби й присвячена Дню довкілля, який відзначається в Україні щороку в третю суботу квітня.
Приємно, що до акції долучались перехожі, небайдужі до довкілля бійці 14 бригади Андрій Мойко та Гусаков Анатолій, які зараз проходять курс реабілітації у військовому госпіталі Луцька. Вони разом з співробітниками Служби судової охорони висаджували молоді липи та дуби. І хоч Андрій та Анатолій з різних куточків України – міста Сокаль та Дніпро, вони вважають, що залишили у Луцьку маленьку частинку себе.
Ми переконані, що турбота про навколишнє середовище є моральним та соціальним обов’язком кожної людини й кожне покоління повинно залишати у спадок чисте довкілля та повітря, адже це запорука здорової нації», – йдеться у дописі.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter