Співак з Луцька виступав на концерті сектантської організації. ВІДЕО

17 Листопада 2023

Співак з Луцька Дмитро Монатик (MONATIK) виступав на «випускному» вечорі коледжу «Гора Мойсея», який заснував Володимир Мунтян – самоназваний апостол власної церкви.

Про це пише ІА Конкурент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КОХАННЯ КОСМІЧНИХ МАСШТАБІВ»: MONATIK ПРЕЗЕНТУВАВ ТЕПЛИЙ ДРОП. ВІДЕО

Це пастор заснував релігійний коледж, на випускному вечорі якого й виступав співак з Луцька Дмитро Монатик. Тоді Мунтян привітав співака на сцені та подарував йому букет червоних троянд.

Нещодавно Дмитро прокоментував цей виступ та заявив, що не знав для кого і хто організував концерт і назвав цю історію дуже смішною.

«Це був початок кар'єри, навіть не вийшла пісня "Кружить". Ми були ще "зелені", корпоративи – так, куди, а якраз був період випускних, школи випускалися. Нам зателефонували, запитали чи Дмитро виступає на випускних, ну зрозуміло, що виступаємо. А випускний був у Палаці спорту, це ж такий крутий майданчик. Ну, і ми без ніяких думок приїхали, були одними артистами. Я пам'ятаю, що виходжу на сцену, а там луди такі старші, я не дуже багато бачив учнів, тому подумав, що це батьки, завучі чи вчителі. Потім виходить людина з квітами, дарує, а я людина щира, у мене посмішка. На наступний день виходить відео і ми такі "оуууу, а так можна було". Я до Мунтяна ніякого відношення не маю, окрім того виступу», – розповів Дмитро у програмі «33 запитання» на ЛюксФМ.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter