Спека в Луцьку: як містяни рятуються від палючого сонця. ФОТО

16 Червня 2019

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

Опівдні вихідного дня на центральних вулицях Луцька людей небагато: спека змушує містян їздити на водойми, ховатися по домівках, або ж попивати прохолодні напої на літніх майданчиках кафе.

Поки місто дрімало у полуденній сієсті, «Таблоїд Волині» подивився, як рятуються від палючого сонця лучани, яким «пощастило» потрапити в центр у найспекотніші години літнього дня.

Нещодавно у Луцьку, на радість містянам, знову поставили славнозвісні вуличні душі. Один з’явився на Театральному майдані, інший – на площі Злуки. Скільки б лучани не жартували про водяні завіси у соцмережах (багатьом ці конструкції нагадують шибениці) – їхню користь, насправді, складно переоцінити: стомлені спекою перехожі тягнуться до дивних агрегатів як до омріяної оази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КОЛИ СІВ НА СОНЯЧНУ СТОРОНУ МАРШРУТКИ»: ВОЛИНЯНИ ЖАРТУЮТЬ ПРО СПЕКУЗ не меншою радістю лучани освіжаються і біля фонтанів – там протягом дня можна побачити багато охочих помочити ніжки, вмитися або навіть підставити голову під прохолодний струмінь. Особливою популярністю користується так званий «сухий» фонтан, що на проспекті Лесі Українки.


Не зважаючи на невблаганну спеку, лучани все одно радіють літу та на власному прикладі доводять: життя після тридцяти (градусів) тільки починається!


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

7
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter