SPAR вперше відкрив супермаркет під час війни

06 Травня 2022

На початку травня мережа супермаркетів SPAR відкрила перший заклад під час війни.

«Ми віримо, що наші дії надихнуть багатьох підприємців знову інвестувати і розвивати економіку України», – кажуть представники мережі.

Зауважимо, що магазин працює за системою франчайзингу. Про це можна дізнатись більше за посиланням http://bit.ly/37JhRVu.

Торговельний заклад розпочав роботу у Чернівецькій області (с. Великий Кучурів, вул. Головна, 24а). Його площа становить 131 кв.м. Окрім основної продукції – бакалії, молочних продуктів, фруктів та овочів, ковбасних та хлібобулочних виробів, є відділи власної випічки, свіжого м’яса та риби. Присутня зона Food to Go де є широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу, сучасний кавовий апарат із меленою ароматною кавою, навіть із кокосовим молоком за бажанням, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Також у новому магазині SPAR діє програма лояльності DRUZI, що дозволяє покупцям відстежувати накопичені та витрачені бонуси й економити на наступних покупках, бачити історію покупок та отримувати персональні пропозиції. Завантажити додаток DRUZI можна за посиланням https://druzi.cards.

«Сьогодні ми не тільки підтримуємо діяльність наших магазинів, а й відновлюємо розвиток мережі. Адже зараз існує істотна передумова для бізнесу зосередитись саме у західних регіонах, і тут ми, як ніхто, добре володіємо знанням ринку нерухомості, базою постачальників та головне – маємо надійних партнерів. Адже SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 49 країнах світу», – кажуть у мережі.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter