Сонні єноти та сумні віслюки: осінній настрій Луцького зоопарку. ФОТО

22 Вересня 2020

Осінь у Луцькому зоопарку зустрічають повільно і сонно, пише ІА «Конкурент».

З численних дерев опадають поодинокі листки. Працівники прикрашають ними клітки і вольєри. На території квітнуть хризантеми та безліч інших ранньоосінніх квітів. Біля них пораються жінки: роблять це місце ще більш квітучим. Якщо таке взагалі можливо.

Підопічні зоо підставляють морди останнім гарячим променям сонця. Воно у вівторок, 22 вересня, найтепліше за весь останній тиждень.

Поруч із входом ліниво розлігся ідеально чорний зоопарковий кіт. Відвідувачі приходять і йдуть нешвидким кроком. Ажіотажу нема. Є час насолодитися затишком цього місця.

Обід – не найкращий час відвідувати місцевих тварин. Вони сонно позирають на людей, що ходять алейками і стежинами між вольєрів. Примати неквапно доїдають свою екзотичну їжу і не зважають на людей внизу. Новенькі коти сервали взагалі не виходять до відвідувачів. Проте, поруч із ними розважаються звичайні зоопаркові коти, яких сюди постійно підкидають лучани.

Сплять єноти, лисиці і вовки, сплять рисі і кабани. Сумними очима дивляться на світ віслючки і поні. Олень-мізантроп ховається в тіні своєї обителі.

Ніхто не народжується і не впадає у сплячку. Легка осіння меланхолія шириться просторами Луцького зоопарку. Яскраві гарбузи вибухають кольором і нагадують, що справжня осінь ось-ось настане.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter