Сонячний недільний ранок у Луцьку. ФОТОРЕПОРТАЖ

22 Листопада 2020

Сонце наприкінці листопада у наших краях настільки рідкісний гість, що коли воно нарешті виглянуло на кілька хвилин, «Таблоїд Волині» вирішив присвятити йому цілий фоторепортаж!

Недільного ранку на вулицях мало людей, складається враження, що в цю пору доби місто належить котам, собакам і величезній кількості птахів у небі та на землі. Люди переважно або біжать до храму на недільну літургію, або вигулюють свого домашнього улюбленця.

Стовпчики термометрів вранці ще не впали до мінусів, але навіть при 0 градусів відчувається помітний морозець. Втім, коли виходить сонце, природа більше скидається на ранню весняну, аніж на передзимову.

Як ми «полювали» сьогодні на сонце – далі у репортажі.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter