Успішно!

Снайперка Євгенія Емеральд вдруге стала мамою. ФОТО.

Українська військовослужбовиця Євгенія Емеральд вдруге стала матір'ю

Українська військовослужбовиця Євгенія Емеральд вдруге стала матір'ю. Снайперка народила дівчинку. Під час пологів її підтримував чоловік – захисник України Євген Стіпанюк, який заради цього цього він брав відпустку.

На своїй сторінці в Instagram снайперка вже показала перші фото з немовлям. Вона народила дівчинку учора, 14 квітня, о 15:25.

«Ми з Євгеном Стіпанюком стали батьками. Дякую, що ти був зі мною і витримав все моє морозиво. Дякую за найкращий результат нашого кохання. ПС: це неймовірні пологи! Мені дуже сподобалося, хочу ще. ПС2: а ім’я – поки секрет», – розповіла Емеральд в Instagram.


Євгенія Емеральд – снайперка, відома під псевдонімом «Жанна д'Арк». До повномасштабної війни РФ проти України вона мала ювелірний бізнес та виховувала доньку. Проте після 24 лютого 2022 року Емеральд пішла на фронт, там вона зустріла Євгена Стіпанюка, за якого восени вийшла заміж. Вони зіграли весілля у прифронтовій Харківській області.

Після цього стало відомо, що снайперка чекає на дитину. Емеральд повернулася з фронту через вагітність. Снайперка отримувала чимало негативу, її навіть звинувачували у тому, що вона нібито завагітніла у танку. На такий хейт Емеральд відповідала з гумором. 

Додати новий коментар