Сльози, посмішки та мрії: останній дзвоник у школі №25. ФОТО

25 Травня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

25 травня – останній день навчання, який школярі традиційно провели, зібравшись на урочистих лінійках.

Заплакані вчителі, щасливі випускники та замріяні першокласники – ось, чим зустрічала журналістів «Таблоїду Волині» луцька школа №25.

Вітальні промови та запальні виступи дітлахів стали прекрасною кінцівкою навчального року. Для когось зі школярів дзвоник пролунав востаннє, а хтось ще зможе насолодитись приємними шкільними роками у компанії своїх друзів та вчителів.

На лінійці спеціальні відзнаки і нагороди отримали переможці міських та обласних олімпіад, наукових конкурсів та спортивних змагань, ті, хто носять почесне звання «Гордість школи».

«Ще, здається, вчора ви несміливо ступали на поріг школи, а сьогодні ви – випускники», – зі сльозами на очах промовляють вчителі, які провели своїх учнів тернистою дорогою дорослішання.

З вітальною промовою до учнів звернувся секретар Луцькради Григорій Пустовіт:

«Свято останнього дзвоника – це певний символ. Ти закінчив перший, дев’ятий, одинадцятий клас, ти закінчуєш школу, і цей дзвоник наголошує, щоб ти подумав, як ти провів цей рік, чого ти досяг, що тобі ще варто зробити. Школа – це найкращі роки вашого життя, тому що у вас все попереду. Ви все зможете!».

Випускники зі щасливими посмішками на обличчях дякували вчителям та батьками, які завжди були їм опорою на нелегкому шляху, та запевняли, що школа назавжди залишиться у їхніх серцях приємним спогадом про дитинство.

Наша редакція також приєднується до привітань і бажає випускникам ризикувати, жити на повну і робити все, щоб ними пишались!***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter