«Слово даю»: відомий луцький гурт записав пісню про домашнє насильство. ВІДЕО

29 Липня 2020

Сьогодні відбулася прем'єра нової пісні відомого гурту з Луцька «Фіолет», яка має назву «Слово даю». Ця композиція присвячена темі домашнього насильства і дітей, які стають жертвами домашнього терору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПРИЛЕТІЛА НА ЗВУК НАШОЇ ПІСНІ»: ДО ФРОНТМЕНА ЛУЦЬКОГО ГУРТУ ЗАВІТАЛА ПЕРНАТА ГОСТЯ. ФОТО

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці фронтмен бенду Сергій Мартинюк:

«Прем‘єра!

Наше нове відео на пісню "Слово даю", присвячене важкій і часто замовчуваній темі домашнього насильства і дітей, які стають жертвами домашнього терору. Як емоційного, так і фізичного.

Дякую нашій крутезній знімальній команді, Ані та Валері Стратюкам за теплий вайб, оперативність, порозуміння і довгі роки дружби. Команді юних акторів – Богдану Носенку, Павліні Кучеровій, Дмитру Пономаренко, Олександру Марченко, Любомиру Бику, Сергію Андрєєву, Богдану Шпаку і Тимофію Шпаку – за настрій, нерв і доречність.

Дякую нашій банді: Роману Андрухіву, Вадиму Захарченку, Андрію Юськевичу, Павлу Ступаку за красу в кадрі й музику з серця, і, звісно, саундпродюсеру пісні – Артуру Данієляну – за магію студійного сонграйтерства.

Величезна порція вдячності команді менеджменту Фіолету: Каті Пилипчук, Марині Степанській, Зоряні Лободі, Колі Судимі і Лорі Молодець. І дяка за сприяння і гостинність КНТЕУ – у вас класно!».

2

Читати ще

Коментарі

волинянка

фігня якась, а не кліп

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter