Склопакети від Віконда – гарант затишку у Вашому домі

07 Вересня 2020

Один із найважливіших моментів при визначенні якості віконної конструкції – це склопакет, який займає більшу частину усього вікна. Перед усім ця конструкція являється комплектом скляних панелей значної товщини, що гарантує високу енергоефективність. Однак перед замовленням такого виробу варто знати, які особливості та переваги має конкретна конструкція у порівнянні з іншими.

Призначення, конструктивні особливості та інше

Скляний пакет для металопластикових вікон – це конструкція, що має жорсткий каркас (називається профілем армування) та характеризується певною кількістю камер. Головне призначення даного виробу полягає у наступному:

- Захист приміщення від впливу зовнішніх природних факторів – вітру, дощу, снігу та інше;

- Гарантування безпеки житлового або робочого приміщення за рахунок обмеження вільного доступу;

- Ефективна звуко- та теплоізоляція, що гарантує можливість організації комфортних умов життя;

- Надання привабливості та завершеності зовнішньому та внутрішньому вигляду приміщення.

Замовнику варто пам’ятати, що на показники якості та ефективності впливає кількість скляних панелей, зібраних в одну конструкцію. Тому виробник якісних та доступних по ціні вікон Віконда пропонує своїм клієнтам зробити вибір між різними варіантами виконання скляного пакету. Найбільш прості – це однокамерні, які представляють з себе конструкцію з двох скляних панелей та прошарку між ними. Але виробник рекомендує облаштовувати житловий простір трикамерними скло-пакетами, котрі можуть забезпечити оптимальні та досить комфортні умови проживання.

Значно вищі показники якості в плані експлуатаційних характеристик можна досягти, якщо порожнину між склом заповнити газом. Досить часто з цією ціллю використовують аргон, що вважається ефективним теплоізолянтом.

Трохи порад щодо правильного вибору

Перед покупкою нових пластикових вікон варто дослухатись порад спеціаліста, котрий обов’язково наголосить на необхідності звернути увагу на такі важливі моменти:

1. Кількість камер у віконній конструкції;

2. Кількість скляних панелей у пакеті;

3. Склад газу, що наповнює проміжок між склом;

4. Особливості самого скла, яке використовую виробник;

5. Також варто поцікавитись за якими технологіями виготовляється скло-пакет.

Не беручи в увагу те, що ці критерії очевидні, розібратися в особливостях та конкретних характеристиках можна лише за допомоги спеціаліста. Наприклад, скло може мати додаткове покриття у вигляді плівки, що запобігає втраті дорогоцінного тепла.

Також варто врахувати деякі геометричні параметри – наприклад, довжина проміжку між скляними панелями у пакеті. Також варто приділити достатньо уваги площі самого скла у віконній конструкції, особливо якщо вікно займає досить великий простір.

Варто пам’ятати, що від якості скло-пакета залежить комфорт у Вашій оселі та здоров’я Вашої родини. Таке може гарантувати тільки провірена часом продукція від надійного виробника пластикових вікон компанії Віконда.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter