Чи можна встановлювати вікна у холодну пору року?

22 Листопада 2021

Чи можна встановлювати вікна, коли надворі мінусова температура, чи все-таки варто зачекати до весни, консультують фахівці компанії «Вікна Волині».

Монтаж пластикових вікон узимку має одну незаперечну перевагу: у момент встановлення можна виявити місця, де потрібне додаткове утеплення. Зимовий монтаж вікон ПВХ проходить максимально комфортно: приміщення не встигне вихолонути, адже час робіт з відкритим віконним отвором мінімальний і становить не більше 15-20 хвилин. Зимовий монтаж вікон стає все більш популярним явищем. Самі працівники віконних компаній спеціально чекають зими, щоб монтувати вікна у свої квартири.

Монтаж вікон взимку – це спеціалізована технологія, розроблена для монтажу вікон з ПВХ в холодну пору року. Монтаж пластикових вікон узимку повинен проводитися за певної температури:

  • не нижче -15 °С (якщо встановлення вікон взимку проводиться в опалюваних приміщеннях: у квартирі, офісі і т. д.);
  • не нижче -10 °С (якщо монтаж вікон взимку проводиться в неопалюваних приміщеннях: на складах, лоджіях і т. д.).

Якщо монтаж здійснюється в опалюваному приміщенні, буде краще, якщо вікна та всі матеріали для монтажу привезуть напередодні заміни вікон. Це потрібно для того, щоб усі матеріали набули нормальної, плюсової температури.

Відмінності зимового монтажу незначні і стосуються переважно застосування матеріалів для герметизації швів із зовнішнього боку, з вулиці. Зокрема, для монтажу вікон взимку використовують спеціальну монтажну піну та герметики, які можна застосовувати при мінусовій температурі.

Тож замінювати вікна у холодну пору року не тільки можна, а й варто. Якщо монтаж буде здійснено відповідно до всіх правил, вікна надійно прослужать довгі роки.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter