Скандальну лучанку, яка підтримує «русскій мір», хочуть помістити на примусове лікування

10 Серпня 2022

Вчора, 9 серпня, у Луцькому міськрайонному суді відбулося підготовче засідання до розгляду справи лучанки Ірини Сосніної, котра наприкінці лютого та на початку березня дуже активно у соцмережах виправдовувала агресію Росії проти України та вихваляла Путіна. При цьому, сама жінка на той момент втекла до Польщі.

Про це повідомляє «Вісник+К».

Нещодавно під час оперативної комбінації українські правоохоронці затримали Ірину Сосніну на кордоні з Польщею. Під час досудового розслідування жінці призначили судово-психіатричну експертизу, яка визнала її неосудною. Тож їй змінили запобіжний захід із нічного домашнього арешту, на утримання у лікувальному закладі. Наразі вона там і перебуває й участь у судовому засіданні брала за посередництвом відеозв’язку.

Сторона обвинувачення клопоче у суді про призначення Ірині Сосніній курсу примусового лікування у спеціальній психіатричній установі. Адже і на момент скоєння своїх правопорушень, і на цей час вона перебуває у стані психічного розладу. До слова, раніше вона уже неодноразово проходила лікування у відповідних лікувальних закладах.

Справу розглядатимуть 17 серпня.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter