Лучанка, яка втекла за кордон, публічно підтримує Путіна та російську армію

13 Березня 2022

На жаль, серед українців є «персонажі», які від початку війни в Україні підтримують військову агресію Росії та політику Путіна.

Одна з цієї «спільноти» – колишня лучанка Ірина Сосніна, яка віднедавна знайшла «прихисток від українського президента» (цитата Сосніної) у польському місті Серадз.

Ходячи по бутиках та ресторанах за кордоном, Ірина активно веде фейсбук-сторінку. У соцмережі вона публічно підтримує Росію, регулярно публікує фотографії Путіна та критикує українську владу.
Що цікаво, у своїх гнівних дописах Ірина Сосніна критикує навіть проросійські політичні сили та їхніх діячів – ОПЗЖ, Іллю Киву, Нестора Шуфрича, Вадима Рабіновича, Анатолія Шарія. Мовляв, вони нічого не зробили для Росії.

«Дісталося» навіть польському президенту Анджею Дуді. Чим голова держави, яка прихистила українських біженців, не догодив Ірині – достеменно невідомо. Є тільки туманний звинувачувальний допис і особисте звернення Сосніної до Дуди: «Якщо Анджей ти мене образиш, тобі це знов повернеться. Клянусь і обіцяю».

Анджей у паніці.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter