Успішно!

«Ситуація у місті стабільна»: міський голова Ігор Поліщук записав відеозвернення до лучан. ВІДЕО

Луцький міський голова Ігор Поліщук записав відеозвернення, де розповів, що відбувається у місті станом на 19:20.

Луцький міський голова Ігор Поліщук записав відеозвернення, де розповів, що відбувається у місті станом на 19:20.

«Ситуація у місті стабільна. Всі служби установ, організацій і підприємств, які забезпечують його життєдіяльність, працюють у штатному режимі. Я знаходжуся на своєму місці, виконую свої функціональні обов'язки», – каже мер. 

Ігор поліщук зауважує, що сьогодні, 25 лютого, у місті були перебої в роботі системи оповіщення. 

«Управління цивільної безпеки Волинської облдержадміністрації при наявності сигналу від військових вмикає це оповіщення. Однак сьогодні люди не змогли розібратися: чи це тренувальне оповіщення, чи реальне. Тому звернувся до управління цивільного захисту у найкоротші строки навести порядок з цим питанням», – йдеться у відеозверненні.

За словами мера, у Луцьку продовжують допомагати облаштовувати блокпости, контрольно-пропускні пункти.

«Сьогодні в найкоротший строк було виготовлено 45 протитанкових їжаків, які будуть використовуватися на під'їздах до нашого міста, щоб не дати проїхати танкам і бронетехніці».

«Сьогодні запустив свою роботу центр допомоги військовим ЗСУ і тероборони, куди люди можуть приносити продукти харчування та інші необхідні засоби. Окрім того, що такий центр працює у нашому Волинському обласному музично-драматичному театрі, є такі центри і по районах. Всі вони знаходяться у приміщеннях КЗ «Спорт для всіх». На моїй фейсбук-сторінці, на офіційному сайті Луцької міськради є інформація з приводу того, що саме зараз найбільш необхідно, і куди потрібно приносити допомогу. Сьогодні лише за декілька годин роботи одного центрального пункту було отримано величезну кількість допомоги. Я щиро дякую тим людям, які допомагають нам і нашим військовим», – каже міський голова.

Також Ігор Поліщук звернувся до власників магазинів та інших закладів з проханням вимкнути у темну пору доби вивіски, підсвітку фасадів та інше освітлення, оскільки воно може нести небезпеку в разі надзвичайної ситуації. 

Голів ОСББ мер просить перевірити на дахах наявність невідомих розпізнавальних знаків, які можуть проглядатися з неба. У разі знайдення такого знаку треба засипати його землею, або накрити так, щоб його не було видно. Після цього горище багатоквартирного будинку необхідно зачинити.

«Хочу також звернутися до вас усіх, щоб ви користувалися перевіреними та офіційними джерелами інформації, не піддавалися провокаціям та зберігали спокій. Нехай у нас все буде добре і нехай Господь збереже Україну».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ЛУНАТИМЕ СИГНАЛ СПОВІЩЕННЯ ПРО ПОЧАТОК КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

Додати новий коментар