Школярка з Волині стала учасницею масштабного проєкту 

06 Квітня 2021

Десятикласниця з Волині Ірина Снитюк увійшла до 20-ки учасників філософського проєкту «Обрії майбутнього 7.0». Загалом 10 дівчат та 10 хлопців стали учасниками цього проєкту – філософського семінару для підлітків 14-16 років, який втілюють Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ.

Кожен учасник отримав збірку текстів для підготовки до семінару. Серед філософів Рене Декарт, Томас Гоббс, Ешлі Венс, Антон Чехов тощо. Протягом проєкту учасники обговорювали ці тексти у форматі діалогу, ділились своїми думками, відстоювали свої точки зору. І хоча авторами текстів були мислителі різних віків, але у них підлітки знаходили відповіді на актуальні питання, визначались із траєкторіями свого розвитку – професійного та особистісного, ставили нові цілі перед собою, розвивали навички креативного, критичного та аналітичного мислення, вчились ораторському мистецтву та командній роботі. Упродовж п’яти днів учасники розглядали такі теми:
творчий розум;
людина та суспільство;
простори спілкування;
знання – це сила;
гідне та щасливе життя.
Також підлітки мали можливість поспілкуватися з гостею – Катериною Крук, менеджеркою Facebook із публічної політики – послухати історію її життєвого шляху та поради.

«Про проєкт дізналася зі сторінки Instagram Klitschko Foundation. Дуже позитивний і незабутній досвід, інформація та знання отримані на проєкті стануть корисними у житті – я впевнена на 100%. Емоції від спілкування з учасниками, модераторами, координаторами і роботи над різними проєктами просто переповнюють! Крута атмосфера, інформативні та філософські тексти, незабутні люди та круті подарунки – ось чому я раджу кожному взяти участь в «Обріях майбутнього». Я ніколи не знала, що можу так заглиблюватися у зміст тексту і буквально «відчувати його на собі». Змінилися мої думки, сприйняття багатьох речей і людей. Дякую команді проєкту, що дають можливість розвиватися!», – розповідає учасниця проєкту.

Хоч філософський семінар закінчився, але перед учасниками та учасницями попереду є дуже відповідальне та цікаве завдання – протягом квітня втілити власні локальні проєкти для однолітків. Тож, незабаром підлітки по всій Україні зможуть доєднатися до філософських онлайн-семінарів від випускників проєкту.

Для довідки:
Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і молодь опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, вчаться проєктного підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проєктів організовують освітні заходи для однолітків та колег, таким чином стають амбасадорами змін у своїх громадах.
Сайт: https://www.klitschkofoundation.org/

Аспен Інститут Київ – українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями. На виконання своєї місії Аспен Інститут Київ залучає до діалогу лідерів бізнесу, державного врядування, представників академічної спільноти, медіа, культурних проектів та громадянського суспільства.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter