Школа гімнастики «Принцеса» запрошує на тренування

04 Вересня 2020

Головна тренерка школи «Принцеса» Оксана Цовма вітає усіх дівчат з початком навчального року та запрошує в спортивну команду учениць від трьох років. Тут маленькі принцеси зможуть розвинути пластику тіла, сильні м'язи, гарну фігуру, а також брати участь у казкових змаганнях по всій Україні.

Також у школі чекають на дівчаток віком до тринадцяти років, які мріють про гімнастику, але думають, що починати тренуватися вже пізно.


«На практиці наші учениці, які тренуються з десяти років, також беруть активну участь у виступах та любительських змаганнях, а найбільш старанні переходять в професійні групи», – кажуть у «Принцесі».

Тренери школи знаходять підхід до кожної дитини, тому з дівчат виростають чудові спортсменки, які знають свої сильні сторони.


«Найбільше пишаюся, коли бачу впевненість, яку учениці переносять у звичайне життя. Дівчата знають, що вони прекрасні, і всі ними захоплюються. Бажаю усім матусям знайти найкраще захоплення для своїх донечок, і чекаємо вас на пробне заняття у школу Принцес», – каже Оксана Цовма.

Адреса: вул. Чорновола, 44 (навпроти ресторану «Срібні Лелеки»)
Телефон: 066 369 7998, 099 49 21 021.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter