Що волиняни думають про «Бандерштат»

03 Серпня 2019

Текст і фото: Мар'яна САМОЙЛЮК
На другий день фестивалю українського духу «Таблоїд Волині» вирішив поцікавитись, що про цей захід думають лучани, лучанки та гості міста.


Анна

Я не була ні разу на «Бандерштаті», тому що – це не моє. А чула про цей фестиваль вдосталь і мені не подобається, що організатори кричать про тверезість, коли деякі люди все одно на території вживають як алкоголь, так і «травку».


Тарас

Дуже тішить те, що в нашому місті відбуваються такі події. Гості, які приїхали на фестиваль, мають змогу подивитися на наше прекрасне місто. Не подобається, що люди не завжди після себе прибирають.

Діана

Зараз не маю часу на «Бандерштат». А колись, була його неодноразовою гостею і мені подобалась атмосфера.

Надія

Фестиваль українського духу «Бандерштат» – не відвідувала. Однак, я гадаю, що він має право на існування, тому що це можливість відпочити як для молоді, так і для тих, хто хоче її пригадати.

Роман

У мене немає бажання відвідувати «Бандерштат». На мою думку, раніше організатори більше дбали про відвідувачів, а тепер, складається враження, що у них на першому місці комерційні питання.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Коментарі

Маріана

Приєднуюсь, ніразу небула і вважаю його недолугим. Навіть назва не має відношення до Луцька.

Коментатор

Більш "об'єктивної" оцінки, аніж жодного разу не була/був, тому вважаю його поганим годі й шукати.

Бувє

Як можна давати оцінку чомусь, що ти небачив і незнаєш?) Набрали відгуків в темних людей)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter